Nowości, przepisy, wydarzenia i ciekawostki
Aktualności

Pizza czy Pasta? Oto jest pytanie…. Co lubicie najbardziej?

1 likes, 3 comments1 week ago

Kochani jeśli odwiedzacie nas dziś ze swoimi pociechami to mamy dla nich coś specjalnego. Dla każdego dziecka przy rachunku za 150zł gałka wybranych..

4 likes, 0 comments2 weeks ago

Sobotę warto spędzić iście szampańsko, tym bardziej jeśli jest to ostatnia sobota wakacji. Orzeźwiające bąbelki w gronie przyjaciół smakują..

7 likes, 0 comments2 weeks ago

Świętujcie razem z Trattorią ostatnie dni wakacji… Kochani, przez następne trzy dni sprawa ma się tak: piątek- przy zamówieniu powyżej 150zł..

7 likes, 0 comments2 weeks ago

Sobota pod znakiem….spotkań zapraszamy do nas. Proponujemy nasze dania i będzie nam bardzo miło gościć Państwa.

5 likes, 0 comments3 weeks ago

W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność poinformować Was o nowych daniach. Kilka z nich już zostały Wam przedstawione, a dzisiaj prezentujemy coś..

14 likes, 0 comments3 weeks ago

Kochani kolejna nowość z naszego sezonowego menu to coś dla miłośników owoców morza. Czarne ravioli z krewetkami i chili z pietruszkowym pesto i..

22 likes, 0 comments4 weeks ago

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią zapraszamy na nowe dania. Widzimy się w porze lunchu Sandacz na gołąbkach z sosem grzybowym. Świetnie się łączy..

16 likes, 0 comments1 month ago

Lubimy,kiedy będąc u nas jesteście nie tylko najedzeni,ale i zadowoleni. Dlatego też zapraszamy Was na nowe dania,które będą już w najbliższych..

8 likes, 2 comments1 month ago

Kochani jakie macie plany na tę piękną, słoneczną niedzielę? Mamy nadzieję, że uwzględniliście w nich rodzinny obiad w naszej Trattorii Zapraszamy..

10 likes, 1 comments1 month ago

Dla stałych bywalców oraz dla tych,którzy nie byli naszymi gośćmi przypominamy,że u nas możecie skosztować dania włoskiej kuchni.Wpadnijcie do..

4 likes, 0 comments1 month ago

Pizzę podano do stołu Tym razem połączenie serowo-szpinakowe z dodatkiem gruszki i orzechów włoskich Czy już wiecie jaka to pizza z naszej karty..

28 likes, 1 comments1 month agoWejdź na nasz Fanpage

Rezerwacja stolika

img

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zwłaszcza w weekendy i dni wolne od pracy, w sprawie rezerwacji prosimy kontaktować się z nami z kilkudniowym wyprzedzeniem. Informujemy również, iż rezerwacje internetowe są przyjmowane w godzinach 9.00 -14.00 od poniedziałku do piątku (w innych porach prosimy o kontakt telefoniczny).

Każda rezerwacja internetowa zostanie przez nas potwierdzona za pomocą zwrotnego maila do 24 godzin.

Preferowaną formą rezerwacji bez odpowiedniego wyprzedzenia (minimum 2 dni) jest rezerwacja telefoniczna.

Uprzejmie informujemy, iż przy rezerwacjach od 8 osób doliczana będzie opłata serwisowa 10%.

Imię i nazwisko
Telefon
Data
Godzina
:
E-mail
Ilość osób
Specjalne życzenia

img