Nowości, przepisy, wydarzenia i ciekawostki
Aktualności

Kochani, dziś obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni! Z tej okazji chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim naszym Kucharzom 🙂 To w głównej..

10 likes, 0 comments1 day ago

Dzisiaj szczególnie polecamy jesienną nowość w naszej sezonowej wkładce: Nóżki z kurczakiem na sałatce z karmelizowaną figą oraz wybornym dresingiem,..

3 likes, 0 comments3 days ago

Czy lubicie nasz chleb, o to Was pytać nie będziemy, bo wiemy, że tak 🙂 Tym, którzy nie wiedzą, powiemy natomiast, że dziś obchodzony jest… Światowy..

9 likes, 0 comments6 days ago

Dzisiaj w szczególności polecamy nowe danie z naszej wkładki jesiennej: Tagliatelle z duszoną kaczką i pomidorkami koktajlowymi. Czy wiesz, że popularne..

6 likes, 0 comments1 week ago

Jakieś plany na dzisiejszy wieczór już macie? Jeśli nie, to łapcie drugie połówki za ręce, kierunek Trattoria… i plan już jest 🙂 Zapraszamy..

11 likes, 0 comments1 week ago

Oliwki są niskokaloryczne, wspomagają trawienie i łagodzą migrenę. Zawierają wiele witamin oraz zdrowy tłuszcz. No i przede wszystkim pozyskuje..

7 likes, 3 comments1 week ago

Kto jeszcze przed śniadaniem?! Jeśli jeszcze nic nie jedliście, to przypominamy, że możecie zjeść je u nas codziennie do godz. 12 🙂 Zapraszamy..

5 likes, 0 comments1 week ago

Pizza, bezwzględnie najsławniejsza włoska potrawa, ma swoją historię. Podobno została wymyślona w Neapolu, na cześć królowej Margherity, stąd..

4 likes, 0 comments1 week ago

Jakie skojarzenia budzi u Was jesień? Dla nas to zapach lasu, przygotowywanie przetworów na zimę oraz przede wszystkim dużo czasu na spotkania z rodziną..

10 likes, 1 comments2 weeks ago

Dziś światowy dzień uśmiechu 🙂 Uśmiech jest uniwersalny, rozumiany bez względu na język czy kulturę, przełamuje bariery, ułatwia komunikację,..

10 likes, 0 comments2 weeks ago

Dziś Światowy Dzień Zwierząt 🙂 Z tej okazji wszystkim „piesełom” i innym zwierzakom życzmy… zawsze pełnej michy 🙂

8 likes, 0 comments2 weeks ago

Czy soczysty grillowany łosoś z sałatką z kopru włoskiego brzmi dobrze?! Bo dla nas doskonale! Jeśli dla Was też, to zapraszamy na kolejne z naszych..

10 likes, 0 comments2 weeks agoWejdź na nasz Fanpage

Rezerwacja stolika

img

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zwłaszcza w weekendy i dni wolne od pracy, w sprawie rezerwacji prosimy kontaktować się z nami z kilkudniowym wyprzedzeniem. Informujemy również, iż rezerwacje internetowe są przyjmowane w godzinach 9.00 -14.00 od poniedziałku do piątku (w innych porach prosimy o kontakt telefoniczny).

Każda rezerwacja internetowa zostanie przez nas potwierdzona za pomocą zwrotnego maila do 24 godzin.

Preferowaną formą rezerwacji bez odpowiedniego wyprzedzenia (minimum 2 dni) jest rezerwacja telefoniczna.

Uprzejmie informujemy, iż przy rezerwacjach od 10 osób doliczana będzie opłata serwisowa 10%.

Imię i nazwisko
Telefon
Data
Godzina
:
E-mail
Ilość osób
Specjalne życzenia

img