Kilka słów o nas
O restauracji

Trattoria Cichy Kącik to wyjątkowe miejsce położone tuż obok krakowskich Błoń – unikalnej ogromnej łąki w centrum miasta. Od momentu powstania w styczniu 2012 roku oferujemy naszym Gościom oryginalną włoską kuchnię oraz atmosferę stanowiącą idealne odzwierciedlenie naszej nazwy. Przekraczając próg Cichego Kącika, masz okazję delektować się zarówno smakiem dań, jak i pełnym spokoju i nastrojowości klimatem.

Chęć odpoczynku od codziennej gonitwy i natłoku obowiązków, a może wspólne wyjście z rodziną, znajomymi lub ukochaną osobą? Trattoria Cichy Kącik to miejsce idealne na każdą z tych okazji! Dodatkowo od wiosny do jesieni zapraszamy również do rozkoszowania się naszymi daniami na świeżym powietrzu. Na Gości czekają stoliki przed lokalem bądź na przestronnym tarasie umiejscowionym... na dachu naszej restauracji! Rozpościera się stąd wspaniały widok na sąsiadujące z Trattorią Błonia oraz kopiec Kościuszki.

Najważniejszą wartością jest dla nas komfort i zadowolenie Gości. To dlatego znajdziesz u nas udogodnienia dla najmłodszych (kącik i plac zabaw, menu dziecięce).

Naszą niewątpliwą zaletą jest łatwość dojazdu samochodem i dostępność wielu miejsc parkingowych tuż przy lokalu. Można też wygodnie dojechać do nas tramwajem i autobusem – pętla komunikacji miejskiej Cichy Kącik znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Trattorii.

Bądź naszym gościem!
Sii nostro ospite!

 • DSC_13
 • DSC_09
 • slider-05
 • DSC_15
 • DSC_14
 • DSC_16

Co jeszcze nas wyróżnia?

ornament-a

ico-parking

Bezpłatny parking

ico-taras

Wyjątkowy Letni Taras

ico-coloseum

Oryginalna włoska kuchnia

ico-children

Atrakcje dla dzieci

Rezerwacja stolika

img

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zwłaszcza w weekendy i dni wolne od pracy, w sprawie rezerwacji prosimy kontaktować się z nami z kilkudniowym wyprzedzeniem. Informujemy również, iż rezerwacje internetowe są przyjmowane w godzinach 9.00 -14.00 od poniedziałku do piątku (w innych porach prosimy o kontakt telefoniczny).

Każda rezerwacja internetowa zostanie przez nas potwierdzona za pomocą zwrotnego maila do 24 godzin.

Preferowaną formą rezerwacji bez odpowiedniego wyprzedzenia (minimum 2 dni) jest rezerwacja telefoniczna.

Uprzejmie informujemy, iż przy rezerwacjach od 5 osób doliczana będzie opłata serwisowa 10%.

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Data

  Godzina
  :

  E-mail

  Ilość osób

  Specjalne życzenia

  img