Pizza i pasta
Wyjątkowy smak

Potrawy kuchni włoskiej są jednymi z najpopularniejszych na świecie. Bez pizzy, makaronów czy włoskich deserów ciężko wyobrazić sobie codzienne menu większości mieszkańców Europy i świata. Według opinii naszych Gości jesteśmy jedną z najlepszych restauracji w Krakowie specjalizujących się w tego typu kuchni. Sprawdź dlaczego!

handdraw-pizza

Tradycyjna pizza

Zobacz więcej

Chrupiące, cienkie ciasto, włoska mąka i najlepsze dodatki. To podstawa naszej pizzy, która swą wyjątkowość zawdzięcza także procesowi wypiekania w opalanym drewnem piecu. Wśród Gości Trattorii cieszy się bardzo dużą popularnością.

handdraw-spagetti

Włoskie specjały

Zobacz więcej

Charakterystyczne dla kuchni włoskiej jest korzystanie z dużej ilości warzyw i przypraw, jak np. oregano, bazylia, tymianek, rozmaryn. Powszechnie używa się też parmezanu, oliwy, pomidorów, a także cebuli, czosnku i oliwek. Pamiętamy o tym w Cichym Kąciku. Nasze specjały, takie jak makarony, risotto czy owoce morza przyrządzamy tak jak we Włoszech!

handdraw-meal

Pyszne dania

Zobacz więcej

Doskonały smak dań mięsnych, rybnych, wegetariańskich zawdzięczamy oryginalnym recepturom, zawsze świeżym składnikom i umiejętnościom kucharzy. To dzięki nim każda, nawet z pozoru najprostsza, potrawa w Trattorii smakuje wyjątkowo!

handdraw-wine

Wina

Zobacz więcej

Białe czy czerwone, wytrawne czy słodkie... Bez względu na wybór, wino stanowi niezbędne uzupełnienie niemalże każdego włoskiego posiłku. W Cichym Kąciku dobieramy wina z najwyższą starannością. Zachęcamy do próbowania m.in. kilku gatunków wina z krakowskiej winnicy Srebrna Góra.

Catering

Smak naszych potraw pozostaje wyjątkowy także poza ścianami Cichego Kącika... - zobacz więcej

Zachęcamy do zapoznania się z naszym całym menu!

Zobacz całe menu

Rezerwacja stolika

img

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zwłaszcza w weekendy i dni wolne od pracy, w sprawie rezerwacji prosimy kontaktować się z nami z kilkudniowym wyprzedzeniem. Informujemy również, iż rezerwacje internetowe są przyjmowane w godzinach 9.00 -14.00 od poniedziałku do piątku (w innych porach prosimy o kontakt telefoniczny).

Każda rezerwacja internetowa zostanie przez nas potwierdzona za pomocą zwrotnego maila do 24 godzin.

Preferowaną formą rezerwacji bez odpowiedniego wyprzedzenia (minimum 2 dni) jest rezerwacja telefoniczna.

Uprzejmie informujemy, iż przy rezerwacjach od 5 osób doliczana będzie opłata serwisowa 10%.

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Data

  Godzina
  :

  E-mail

  Ilość osób

  Specjalne życzenia

  img